iletişim
HAFTAİÇİ BOZBURUN - SELİMİYE TURU

HAFTAİÇİ BOZBURUN - SELİMİYE TURU

Kısa Açıklama: Bozburun Defne Lorina Butik Otel Konaklama

Gezilecek Yer : Gökova-Selimiye- Bozburun Tekne Turu

Hareket Tarihleri : 03 Ekim

Geceleme / Konaklama : 2 GECE 3 GÜN Bozburun Defne Lorina Butik Otel Konaklama

Kalkış Noktaları : İZMİR

Ulaşım : OTOBÜS
Kişi Başı Fiyatı
1399.00 TL
2 GECE 3 GÜN
Sosyal Medyada Paylaşın...
Tur Programını Yazdır
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
1399.00 TL
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

BOZBURUN SELİMİYE

 

Gökova-Selimiye- Bozburun Tekne Turu

Akvaryum Koyu- Üç Taşlar- Ada Boğazı- Bayır Köyü 

 

Bozburun  Defne Lorina Butik Otel Konaklama

 

‘’Orada bir köy var uzakta ‘’

Tepelerin arasında sıkışmış, müthiş güzel bakir koylarıyla, Dünya üzerinde şehirden, dumandan, gürültüden uzak, Dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş cennetten kopmuş bir yere geldiğimizin farkındalığıyla ‘’neden daha önce buraya gelmedik ki’’ sorusunu sormaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. 

10.Tur:25-27 Temmuz 11.Tur:01-03 Ağustos

12.Tur:15-17 Ağustos 13.Tur:29-31 Ağustos 14.Tur:12-14 Eylül

15.Tur:19-21 Eylül 16.Tur:26-28 Eylül  17.Tur:03-05 Ekim 

2 Gece 3 Gün

1. Gün: Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe önü, 06:20 Bostanlı İskele,  06:35’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:40 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:20 Üçyol Pizza Pizza, 07:25 Susuz Dede, 07:35 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önünden konuklarımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Aydın -Çine Baraj Gölü kenarından geçerek, Gökova Körfezini Sakar Dağı’ndan panoramik olarak görerek yavaş, yavaş aşağıya iniyoruz. Gökova Körfezi boyunca endemik sığla ve okaliptüs ağaçları arasından geçerek, Marmaris- Datça yoluyla; Hisarönü  sapağından Bozburuna hareket ediyoruz, yolumuz güzergahında Kızkumu’nu görüp öyküsünü rehberimizden dinliyoruz daha sonra denize sıfır olan  Bozburun’daki otelimize yerleşiyoruz. Otelin önündeki plajda deniz keyfimizi yapıyoruz.  Akşam yemeğimiz (set menü) ve konaklama Bozburun’ da ki otelimizde. 

 Konaklama Oteli: Defne Lorina Butik Otel

 

2. Gün: Sabah dinginliği ile otelimizde aldığımız kahvaltının ardından sabah 10.00 gibi arzu eden konuklarımızla otelimizin önünden hareketle Bozburun -Söğüt güzergahında, belleklerimizde iz bırakacak öğle yemekli tekne turuna çıkıyoruz.(ekstra)Akvaryum, Ada Boğazı, Üçtaşlar koylarında denize girip, turkuaz sularında serinliyoruz, Simi adasını(dünyanın en romantik adası ünvanını alan) karşıdan görüyoruz ,akşam üzeri 17.00 gibi otelimize dönüyoruz  Tekne turuna gelmek istemeyen misafirlerimiz otelimizin önündeki plajdan denize girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile bir başka güzellik Selimiye’ye gidiyoruz buranın  sahilinde ve otantik sokaklarında dolaşıyoruz Selimiye'ye özel Losta tatlısını deneyebiliriz buradaki  serbest zaman sonrasında otelimize dönüyoruz.

Konaklama Oteli: Defne Lorina Butik Otel

3. Gün: Sabah kahvaltımız sonrası rehberimizin belirlediği saatte bir başka güzellik sağlık tanrısına adanmış Bayır köyüne gitmek üzere hareket ediyoruz bu şirin köyde 1880 yıllık çınar ağacı altında oturup arzu eden konuklarımızla  gelenek gereği çınar ağacı etrafında dönüyoruz serbest zaman sonrası  artık dönüş zamanı geldi ve dönüş yoluna geçiyoruz Yolda vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Başka bir MAVI TOUR organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

 

“ Orada bir köy var uzakta”

 Tepelerin arasına sıkışmış, müthiş güzel bakir koylarıyla, Dünya üzerinde şehirden dumandan, gürültüden uzak, dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş cennetten kopmuş bir yere geldiğimizin farkındalığıyla ”neden daha önce buraya gelmedik ki” sorusunu sormaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Servisler

O  Otobüsle ulaşım ve belirtilen tüm turlar

O  2 gece Otel konaklaması

O  Otellerde alınan sabah-akşam yemekleri

O  Otobüs ikramları

O  Seyahat sigortası

O  Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

O  İlk gün Sabah kahvaltısı

O  Öğle yemekleri

O  Müze ve örenyeri girişleri

O  Kişisel harcamalar

O  Bozburun Tekne Turu

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
03.10.20221399.00 TL- --Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

03 Ekim Kalkış Noktaları : İZMİR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıTur Arama
Tarih:
 
Kategori:

Tur Takvimi