BENELUX TURU Tur Programı

BENELUX TURU
FRANSA-ALMANYA-HOLLANDA-BELÇİKA-LÜKSEMBURG
Paris-Amsterdam-Brüksel-Luksemburg-Brugge-Roterdam-Schengen-Strasbourg-Stuttgart
Tüm Turlar Dahil !!


1.GÜN:   16 HAZİRAN  /  İZMİR–KÖLN 
Akşam saat 21:30’da’de Adnan Menderes Havalimanı’nı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra, Corendon Havayolları tarifeli seferi ile saat 23:50’de hareket. Saat 02.05’te Köln’e varış. Gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket.
2.GÜN:  17 HAZİRAN  /  KÖLN-AMSTERDAM-VOLENDAM-MARKEN      
Sabah erken saatlerde ulaşıp, öncelikle bir kahvaltı molası alıyoruz. Daha sonra Amsterdam şehir turumuzda; Dam Meydanı, Madame Tussauds Müzesi, Özgürlük Anıtı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında. Tur sonrası, isteğe bağlı Tekne turu ve alışveriş için serbest zaman. Öğleden sonra Ijsel Gölü kenarında Hollanda’nın en popüler sahil balıkçı kasabaları olan Marken ve Volendam rengarenk evleri ve doğası ile birlikte sizleri bekliyor. Bu küçük denizciler kasabalarında yeşil beyaz evlerin dar sokaklarında, folklorik kıyafetleriyle yerli halkı görmek mümkün. Amsterdam’dan sonra en çok turistin ziyaret ettiği Volendam’da ise Peynir Fabrikası ziyareti ve meşhur peynirlerden tatma imkanı ve tahta ayakkabılardan alış veriş fırsatı bulacaksınız. Akşamüzeri otelimize dönüyoruz. Konaklama AMSTERDAM’da otelimizde.
3.GÜN:  18 HAZİRAN  /  AMSTERDAM-DENHAAG-DELFT-ROTTERDAM-BRÜKSEL 
Sabah kahvaltımızın sonrasında Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz. Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi’ni gördükten sonra, Delft şehrine hareket ediyoruz. Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezip, Rotterdam’a yöneliyoruz. Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımızı çekildikten sonra Belçika’ya hareket ediyoruz. Akşamüzeri başkent Brüksel‘e ulaşıp, otelimize yerleşiyoruz. Konaklama BRÜKSEL’de. otelimizde.
 4.GÜN:  19 HAZİRAN  / PARİS-BRUGGE-BRÜKSEL 
Sabah kahvaltısının ardından, şehir turumuzu yapıyoruz. şehir turumuzu yapıyoruz. Atomium, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayı, Belediye Sarayı ve Kilisesi, Grand Palace Meydanı, Manneken Pis Heykeli görülecek yerler arasında. Alış veriş için alacağımız serbest zamanda, ünlü çikolatalarından alışveriş yapmayı unutmayın. Öğle saatlerinde Kuzeyin Venedik’i Brugge’e gidiyoruz. Markt Meydanı ve St. Salvador Katedrali’ni görüp, serbest zaman alıyoruz. İsteğe bağlı kanallar arasında romantik Tekne gezisi de yapılabilir. Akşamüzeri Paris’e hareket. Geç saatlerde ulaşıp otelimize yerleşme. Konaklama PARİS’te 
5.GÜN:  20 HAZİRAN  /  PARİS   
Sabah kahvaltısının ardından, Paris panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Champs-elysees, Louvre Sarayı Zafer Anıtı, Opera Binası, Concorde Meydanı, Notre Dame Klisesi, Sorbonne Üniversitesi, Place du Pantheon tanıtılacak yerler arasında. Daha sonra Paris’in sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkarak turumuza devam ediyoruz. Paris’in fotoğraflarını çekiyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Öğleden sonra ise günün geri kalan kısmını isteğe bağlı Louvre Sarayı gezisi veya serbest alışverişe ayırıyoruz.  Akşamüzeri otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile extra Lido Show’a gidiyoruz. Muhteşem bir şova tanıklık ediyor ve şampanyalarımızı yudumluyoruz. Konaklama PARİS‘te otelimizde.  
6.GÜN:  21 HAZİRAN  /  PARİS   
Sabah kahvaltısının ardından, Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre, Ressamlar Tepesi’ne geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi), ilk göreceğimiz yapı olacak. Sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve kafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekandan sonra arzu edilirse, şehri ortadan ayıran Seine Nehri üzerinde tekne turuna katılabiliriz. Alış v eriş için serbest zaman. Konaklama PARİS’te otelimizde.
7.GÜN:  22 HAZİRAN / PARİS-LÜXEMBURG--METZ- 
Sabah kahvaltısından sonra, Lüksemburg’a hareket. Öğle saatlerinde ulaşıp, Petrus Vadisi’ni, eski şehir merkezini, Şehir Katedralini, Dükler Sarayı’nı görme imkânına sahip olacaksınız. Daha sonra Almanya-Fransa-Luxemburg arasında sınır kasabası olan Schengen’e hareket. Schengen Anıtı’nda fotoğraf molası alıp, Moselle Nehri’nin manzarasını da ekliyoruz. Akşamüzeri Metz yakınlarında otelimize yerleşme. Konaklama METZ yakınlarında otelimizde.
8.GÜN:  23 HAZİRAN / METZ-STRASBOURG-STUTGART  
Sabah Fransa’nın Alsas-Loren bölgesine doğru yola çıkıp, Strazburg’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Konseyi’ne ev sahipliği yapan şehirde öncelikle, panaromik turumuzu yapıp, sonrasında Notre Dame Katedrali, Goethe Meydanı, Unesco miras listesindeki Gutenberg Heykeli, Grand Île, Ren Nehri’nin kolu olan İll Nehri’nde köprüler etrafında kurulu Petite France (Küçük Fransa) semtini görüyoruz. Öğle saatlerinde Stuttgart  Havalimanı’na hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından, saat 18:00 direk uçuşuyla İzmir’e hareket ediyoruz. Saat 21:50‘de ulaşıp, bir başka MAVİ TOUR organizasyonunda buluşmak ümit ve dileğiyle ayrılıyoruz.


Kalkış Yerleri: İZMİR
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

 

 • İzmir-Köln/Stuttgart-İzmir gidiş-geliş uçakbiletleri
 • Havaalanı Vergileri 
 • Havaalanı-Hotel-Havaalanı Transferleri
 • 3*-4* Otellerde 6 gece konaklama
 • Otellerde alınan kahvaltılar
 • Tüm Turlar 
 • Şehir giriş ücretleri
 • Otel konaklama vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri 

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (130 €)
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Öğle, akşam yemekleri 
 • Müze girişleri ve Tekne Turları 
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15€)

 Notlar

İptal Şartları
SHINO TOUR Seyahat Acentesi Tic.Ltd. Şti.
Üçkuyular Mah. İnönü Cad.No.833 Da.4 Üçkuyular Karabağlar /İZMİR
02324041177


Bu çıktı 12.07.2024 23:32 tarihinde verilmiştir. SHINO TOUR Seyahat Acentesi Tic.Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.