ERDEK & AVŞA TURU Tur Programı

 

ERDEK & AVŞA TURU

Gölyazı Kasabası- Manyas Kuş Cenneti- Bandırma- Erdek- Avşa Adası

5* GRAND ASYA  HOTEL 'DE Y.P KONAKLAMA 

1 Gece 2 Gün

1.Tur:16-17 Nisan 2.Tur:23-24 Nisan 3.Tur:14-15 Mayıs

4.Tur:21-22 Mayıs 5.Tur:11-12 Haziran 6.Tur:25-26 Haziran

7.Tur:23-24 Temmuz 8.Tur:20-21 Ağustos 9.Tur:17-18 Eylül

10.Tur:01-02 Ekim 11.Tur:29-30 Ekim 

1. Gün: Sabah saat 06:00’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:05 Bostanlı İskele önü,  06:15’de Girne Yunuslar, 06:20 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü, 06:25 Girne MC donald’s karşısı, 06:45 Üçyol Pizza Pizza önü  06:55 Susuz Dede Durak 07:05 Üçkuyular Meydan Yazıhaneler önü,  07:25 Bornova E.Ü.H önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.Akhisar’da alacağımız kahvaltı molasının ardından, Balıkesir, Susurluk güzergâhını takip ederek Bizans İmparatorluğu zamanında Hristiyanlığın İznik’ten sonraki en önemli merkezlerinden birisi kabul edilen ve Uluabat gölünün ortasında bir yarımada üzerinde yer alan Gölyazı kasabasına ulaşıyoruz. Ağlayan Çınar Ağacı’nı, Bizans dönemi surlarını ve Uluabat gölünün doğa harikası manzaralarını görmek için Gölyazı içinde rehberimiz eşliğinde küçük bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz.Yürüyüşün ardından alacağımız serbest zamanda yöre kadınlarının maharetli elleriyle pişirdikleri leziz gözlemelerin tadına bakabilir ya da çınar altı kahvesinde okkalı bir türk kahvesiyudumlayabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından yeniden aracımız ile buluşarak Manyas Kuş Cenneti‘ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 266 kuş, 118 bitki, 23 balık ve çeşitli sürüngen türleriyle ulusal ve uluslararası anlamda çok özel bir bölge olan Manyas Kuş Cenneti ziyaretimizde bölgenin kapsamlı bir şekilde tanıtıldığı Tanıtım Merkezini gezecek ve gözetleme kulelerine çıkarak özel olarak yerleştirilmiş dürbünlerle kuşları seyretme imkânı bulacağız. Burada yaşayacağımız eşsiz deneyim sonrasında tarihte güvenilir liman anlamına gelen Panormas ismiyle de bilinen Bandırma’ya devam ediyoruz. Marmara Denizi’ne kıyısı olan bu küçük ve şirin ilçenin sahil kıyısında yürüyüş yaparak meşhur Aşk Köprüsü üzerinde fotoğraflarımızı çektikten sonra ilçe merkezinde yer alan hotelimize yerleşerek turumuzun ilk gününü sonlandırıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bandırma’daki otelimizde.
Konaklama:5*Grand Asya Hotel
2. Gün:
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek merkezine gidiyoruz. Limanda alacağımız serbest zamanın ardından Feribota biniyor ve  Masmavi denizi ile  Marmara bölgesinin tatil için tercih ettiği  Avşa adasına hareket ediyoruz. Paşa Limanı adasını görerek Avşa Adası’na ulaşıyoruz. Avşa adasındaki Rehberimiz ile yapacağımız kısa turumuz sonrasında pırıl, pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanda Ada’nın ünlü Şaraplarından tadabilir alışveriş yapabilirsiniz. Akşamüzeri feribotla Erdek‘e dönüş yapıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüzle İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından nadide şehrimize ulaşıyoruz. Başka bir  MAVİ TOUR  organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

Kalkış Yerleri: İZMİR
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

O  Otobüsle ulaşım ve belirtilen tüm turlar

O  1 gece Otel konaklaması

O  Otellerde alınan sabah-akşam yemekleri

O  Otobüs ikramları

O  Seyahat sigortası

O  Rehberlik hizmetiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

O  İlk gün Sabah kahvaltısı

O  Öğle yemekleri ,tüm içecekler

O  Müze ve örenyeri girişleri

O  Kişisel harcamalar

O  Avşa – Erdek feribot geçişleriNotlar

İptal Şartları
SHINO TOUR Seyahat Acentesi Tic.Ltd. Şti.
Üçkuyular Mah. İnönü Cad.No.833 Da.4 Üçkuyular Karabağlar /İZMİR
02324041177


Bu çıktı 06.12.2023 23:43 tarihinde verilmiştir. SHINO TOUR Seyahat Acentesi Tic.Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.