iletişim
BENELUX TURU

BENELUX TURU

Kısa Açıklama: İZMİRDEN DİREKT UÇUŞ İMKANI

Gezilecek Yer : LÜKSEMBURG-PARİS-BRÜKSEL-AMSTERDAM

Hareket Tarihleri :

Geceleme / Konaklama : 6GECE-7GÜN 3 ve4* OTEL KONAKLAMASI

Kalkış Noktaları : İZMİR

Ulaşım : UÇAK
Kişi Başı Fiyatı
0.00
6GECE-7GÜN
Sosyal Medyada Paylaşın...
Tur Programını Yazdır
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
0.00
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

BENELUX TURU

LÜKSEMBURG(1) - PARİS(2) - BRÜKSEL(1) - AMSTERDAM(2)

İZMİR’DEN DİREKT GİDİŞ - DÖNÜŞ İMKANI

EXTRA TUR YOK !

REMİCH & SCHENGEN TURU FARKI İLE !

BRUGGE TURU FARKI İLE !

16-23 Kasım / 6 Gece 7 Gün

Gün:İZMİR – KÖLN - LUKSEMBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 21:55’te buluşuyoruz.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Corendon Havayollarının XC 1027 sefer sayılı uçuşu ile 23:55’te Köln’e uçuyoruz.Yerel saat ile 02:20’de varışımızın ardından otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzda Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayı’nı geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz.Konaklama Lüksemburg ’taki otelimizde.

Gün:LUKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısı sonrasında Paris’e hareket ediyoruz ve yol üzerinde Remich & Schengen turunu gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın en ucuz kasabalarından biri olan REMICH kasabasındaki alışverişimiz sonrasında, Shengen Antlaşmasının imzalandığı Schengen’e gidiyoruz. Bir dakikada üç ülkeye ayak basıyoruz. Turumuz sonrasında Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın sonrasında, panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eiffel Kulesi’nin resimlerini çektikten sonra, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Panoramik tur sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile extra Lido Show’a gidiyoruz. Muhteşem bir şova tanıklık ediyor ve şampanyalarımızı yudumluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.

Gün:PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Kombine Paris Turu için hareket ediyoruz. Turumuza Paris’in sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkarak başlıyoruz. Paris’in fotoğraflarını çekiyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Sonrasında tekne ile şehri ortadan ayıran Seine Nehri turu ve filmlere konu olan Notre Dame Katedrali’ni gördükten sonra, Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi), ilk göreceğimiz yapı olacak.Sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve kafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafelerde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Konaklama Paris’teki otelimizde.

Gün:PARIS – BRUGGE - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası Brüksel’e hareket ediyoruz ve Brugge turuna gidiyoruz. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge’de, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile kendinizi, Orta Çağ’da hissedeceksiniz. Brugge turumuz sonrasında Brüksel’e geçiyoruz ve panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Manneken Piss Büyük Katedral Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında serbest zamanda dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları alışverişi yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otelimize gidiyoruz. Konaklama Brüksel’deki otelimizde.

Gün:ROTTERDAM-DELFT-DENHAAG

Sabah Kahvaltımızın sonrasında, Rotterdam’a hareket ediyoruz.Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımızı çekildikten sonra Delft şehrine hareket ediyoruz. Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra, Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz. Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi’ni gördükten sonra otelimize gidiyoruz.Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

Gün:AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının sonrasında Amsterdam gezimize başlıyoruz. Geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını görüyoruz.Peynir ve Takunya alışverişlerimiz sonrasında Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı göreceğimiz yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ile extra Amsterdam Kanal turuna çıkıyoruz. Teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında otele hareket ediyoruz. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

Gün:AMSTERDAM - İZMİR

Sabah kahvaltısının sonrasında Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü turu için hareket ediyoruz. Turumuzda; Marken köyünün muhteşem evleri ve Tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (Ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Sonrasında Köln’e hareket ediyoruz. Corendon Hvayollarının 19:00 XC 1026 sefer sayılı uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 23:05’de Adnan Menderes dış hatlara varışımızın ardından bir dahaki Mavi Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Servisler
 • Corendon Havayolları ile İzmir–Köln- İzmir parkurunda uçak bileti
 • 3 ve* 4* Hotelde 6 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (6)
 • Programda BelirtilenTüm turlar
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Havalimanı ve Şehir vergileri
Fiyata Dahil Olmayan Servisler
 • Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Vize ücreti (130 €) Yeşil pasaporta vize yok
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli(50 TL)
 • Zorunlu sağlık sigortası 70 yaş üstü farkı (15 Euro)
 • Lido Show 120 Euro 20 kişi katılım ile gerçekleşecektir.
 • Eyfel Kulesi Bilet Ücreti
 • Sen Nehri Tekne bileti

Hareket Tarihi ve Saatleri

Kalkış Noktaları : İZMİR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıTur Arama
Tarih:
 
Kategori:

Tur Takvimi