iletişim
KAPADOKYA

KAPADOKYA

Kısa Açıklama: HACIBEKTAŞLI KAPADOKYA

Gezilecek Yer : KAPADOKYA

Hareket Tarihleri :

Geceleme / Konaklama : 3GÜN 2GECE 4* OTELLERDE

Kalkış Noktaları : İZMİR

Ulaşım : OTOBÜS
Kişi Başı Fiyatı
0.00
3GÜN 2GECE
Sosyal Medyada Paylaşın...
Tur Programını Yazdır
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
0.00
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

HACIBEKTAŞLI KAPADOKYA

Gün:İZMİR-KONYA-AKSARAY

Akşam saat 18:30’da Karşıyaka Bostanlı İskele, 18:45’te Karşıyaka İskele, 19:15’te Alsancak Lozan Meydanı, 19:30 Konak Sabancı Kültür, 19:50 Üçkuyular’dan misafirlerimizi alıp, içinde dünyaca ünlü peribacalarının bulunduğu, tabiat harikası KAPADOKYA’ya hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Aksaray'a ulaşıyoruz.

Gün:AKSARAY -DERİNKUYU-IHLARA-UÇHİSAR-NEVŞEHİR

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesislerinde alacağımız(extra) sabah kahvaltısından sonra, KAPADOKYA bölgesinin en heyecan verici bölümü işte burada başlıyor. Yumuşak tüf kayalara oyularak yapılmış ve içerisinde 100 civarı kilisenin bulunduğu, yaklaşık 10 km, boyunda 80,metre derinliğindeki IHLARA VADİSİ yürüyüşümüzün ardından bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU Yeraltı şehrini geziyoruz. GÜVERCİNLİK VADİSİ’ni fotoğraflama şansımızın ardından alıyoruz, öğleden sonra, UÇHİSAR KALESİ’nde yöreyi kuşbakışı seyrediyoruz. Turumuzun sonunda otelimize yerleşip dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Gün:GÖREME-DEVRENT-ZELVE-PAŞABAĞ-KAYSERİ-ÜRGÜP

Sabah kahvaltısından sonra öncelikle; GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİNİ geziyoruz. Daha sonra, ZELVE’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ’in eşsiz güzelliklerine tanık olup, HACIBEKTAŞ ilçesine gidiyoruz. HACI BEKTAŞI VELİ TÜRBESİ ve KÜLLİYESİ, ÜÇLER ÇEŞMESİ, NADAR AVLUSU ve BALIM SULTAN TÜRBESİ ziyaretlerimizin ardından, AVANOS’a dönüp yöreye özgü çanak çömlek alışverişi şansımız olacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımız extra geleneksel KAPADOKYA GECE EĞLENCESİ’ne katılabilir.

Gün:KAPADOKYA-KONYA-İZMİR

Sabah kahvaltısından sonra, otelimizden ayrılıyoruz. Tarihi ipekyolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI KERVANSARAYI’nı ziyaret edip, KONYA'ya ulaşıyoruz. MEVLANA MÜZESİ ve KÜLLİYESİ ziyaretimizin ardından, meşhur Konya Tandırı ve Etli Ekmeğini tatma şansımız olacak. Daha sonra, İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından güzel şehrimize ulaşıp, başka bir organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Servisler
  • Otobüsle Ulaşım ve tüm turlar
  • 2 gece 4* Otel konaklaması
  • Otelde alınan sabah-akşam yemekleri
  • İkramlar
  • Türkçe Rehberlik hizmeti
  • Seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Servisler
  • Otellerde alınan ekstra yiyecek içecekler
  • Müze ve örenyeri girişi, İsteğe bağlı Balon Turu
  • Öğle yemekleri
  • Kapadokya Gece eğlencesi

Hareket Tarihi ve Saatleri

Kalkış Noktaları : İZMİR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıTur Arama
Tarih:
 
Kategori:

Tur Takvimi